Alarmy

Ester Ledecká vie podávať špičkové výkony aj na snowborde aj na lyžiach.
To je ale výnimka.

Ak chcete byť v niečom naozaj dobrý, dokázať sledovať novinky, implementovať ich do svojej ponuky a odovzdávať klientovi kvalitu, väčšinou platí, že menej je viac. To je dôvod, prečo v mojej ponuke alarmov nájdete „iba“:

Inteligentný systém JABLOTRON 100+

Je to systém, ktorý je dostupný za rozumnú cenu, je kvalitný, neuveriteľne variabilný a pritom ľahko ovládateľný. Ponúka drôtové aj bezdrôtové riešenie alebo ich  kombináciu. Jablotron ma natoľko oslovil, že jeho prvú inštaláciu som realizoval na mojom dome. A onedlho ho môžete mať na dome či firme aj vy. A čím ma presvedčil:

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Na diaľku tak viete ovládať svoj dom, chatu či firmu a využiť možnosti špičkovej techniky naplno!

Ovládanie
kúrenia

Zavlažovanie
záhrady

Vyhrievanie
bazéna

Otváranie garáže
či brány

Rozsvietenie
svetla

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Okrem klasického ovládania cez klávesnicu ponúka systém dalšie tri možnosti. S aplikáciou MyJABLOTRON sa viete k systému pripojiť aj z mobilu či PC. Odpadá tak neistota, či ste pri odchode alarm aktivovali alebo nie.

Klávesnica

Klúčenka

Počítač
Mobilný telefon
Chcem sa dohodnúť na obhliadke a požiadať o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky
jablotron – modelový dom

Kamerové systémy

Kamerový systém slúži na sledovanie pohybu a konania osôb v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí. Záznam z kamerového systému je možné použiť na právne úkony za účelom ochrany verejného poriadku a bezpečnosti, ochrany života, zdravia a majetku, za účelom odhaľovania kriminality prípadne narušenia bezpečnosti štátu…

V našej ponuke máme profesionálne a spoľahlivé produkty značky Hikvision

Kamerové systémy pre vašu firmu

Digitálne fullHD kamerové systémy

Profesionálne kamerové systémy s vysokým rozlíšením slúžia na zaznamenávanie a živý prenos obrazu prípadne aj zvuku. Poskytujú tak presné informácie o udalostiach ktoré sa dejú momentálne, alebo sa udiali v minulosti. Kamerové systémy dodávame na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy. Ku všetkým produktom poskytujeme profesionálnu inštaláciu, montáž a servis. Systém je možné prepojiť s EZS a zabezpečiť tak komplexnú ochranu objektov. Prístup cez mobilný telefón alebo počítač z celého sveta je samozrejmosťou.

Kamerové systémy pre domácnosti

Interiérové a exteriérové digitálne kamery

Využívanie kamier na monitorovanie v domácnosti, pozemkov pri stavbách či súkromných priestorov je často využívaná forma doplnenia základných bezpečnostných prvkov. Systém poskytuje možnosť sledovať obraz z kamier cez smartfón alebo počítač kdekoľvek vo svete. Súčasťou systému môže byť aj záznamové zariadenie, ktoré umožní prezeranie starších záznamov z kamier. Vyberieme pre zákazníka najlepšiu alternatívu a riešenie, zariadenie nainštalujeme a vykonáme školenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, chcete sa na niečo opýtať, alebo máte záujem o konkrétne riešenie, neváhajte nás kontaktovať. Rádi si s Vámi dohodneme obhliadku a vypracujeme vám cenovú pokuku. Táto služba je stále ešte bezplatná, tak ju neváhajte využiť.

Mám záujem o kamerový systém a o vypracovanie cenovej ponuky

Audio a videovrátniky

Audio a video vrátnik je dorozumievacie zariadenie určené na komunikáciu s volajúcim na strane vstupných dverí. Tento systém dnes ponúka radu sofistikovaných riešení a inteligentných funkcií na zvýšenie bezpečnosti a komfortu používateľa. Moderné audio a video vrátniky dokážu zaznamenať volajúceho za vašej neprítomnosti, presmerovať hovor na telefón, zanechať odkaz, a pod. Systém pozostáva z dvernej vonkajšej jednotky a vnútornej jednotky.
Dverná jednotka zabezpečuje audiovizuálny kontakt volajúceho s osobou, ktorá mu umožňuje vstup do objektu. Zároveň môže slúžiť aj ako prístupový systém, kde si napr. zadaním prístupového kódu, priložením bezkontaktnej identifikačnej karty alebo biometrickým odtlačkom prsta môžete otvoriť dvere. Môžu byť jedno alebo viac tlačidlové, s dislejom, klávesnicou apod.
Vnútorná jednotka zabezpečuje audiovizuálny kontakt s osobou, ktorá stojí pri vstupných dverách a vďaka kamere tak môžete túto osobu ľahko identifikovať. Elegantná vnútorná jednotka vám navyše ponúka prehľad zmeškaných hovorov, audio a video záznam volajúceho, nastavenia presmerovania hovoru, a pod.
V ponuke máme okrem klasického IP riešenia aj riešenie dvojdrôtové, čo je možno využiť napríklad pri výmene klasických zvončekov (nieje potreba ťahať nové káble). Montujeme vrátniky od renomovaných výrobcov Hikvision, Dahua a XtendLan. Zajišťujeme odbornú montáž a kvalifikované preškolenie obsluhy.

Aj tu platí rovnaký postup ako pri návrhu a montáži alarmov. V prípade záujmu nás kontaktujte, dohodneme si obhliadku a obratom vám vyhotovíme cenovú ponuku.

Mám záujem o audio/video vrátnika

Elektroinstalačné práce

  • Máte doma staré zásuvky, vypínače a chcete ich odborne vymeniť?
  • Chcete vymenit luster alebo iné svietidlo a neviete ako na to?
  • Chcete pripojiť varnú dosku?
  • Máte záujem riešiť rozvody dátových sieti?

Pak nás neváhajte kontaktovať. Robíme tieto činnosti aj niektoré menšie elektroinštalácie na komplet (chaty, chalupy).

Kontakt