Kamerové systémy

Kamerový systém slúži na sledovanie pohybu a konania osôb v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí. Záznam z kamerového systému je možné použiť na právne úkony za účelom ochrany verejného poriadku a bezpečnosti, ochrany života, zdravia a majetku, za účelom odhaľovania kriminality prípadne narušenia bezpečnosti štátu…

V našej ponuke máme profesionálne a spoľahlivé produkty značky Hikvision

Kamerové systémy pre vašu firmu

Digitálne fullHD kamerové systémy

Profesionálne kamerové systémy s vysokým rozlíšením slúžia na zaznamenávanie a živý prenos obrazu prípadne aj zvuku. Poskytujú tak presné informácie o udalostiach ktoré sa dejú momentálne, alebo sa udiali v minulosti. Kamerové systémy dodávame na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy. Ku všetkým produktom poskytujeme profesionálnu inštaláciu, montáž a servis. Systém je možné prepojiť s EZS a zabezpečiť tak komplexnú ochranu objektov. Prístup cez mobilný telefón alebo počítač z celého sveta je samozrejmosťou.

Kamerové systémy pre domácnosti

Interiérové a exteriérové digitálne kamery

Využívanie kamier na monitorovanie v domácnosti, pozemkov pri stavbách či súkromných priestorov je často využívaná forma doplnenia základných bezpečnostných prvkov. Systém poskytuje možnosť sledovať obraz z kamier cez smartfón alebo počítač kdekoľvek vo svete. Súčasťou systému môže byť aj záznamové zariadenie, ktoré umožní prezeranie starších záznamov z kamier. Vyberieme pre zákazníka najlepšiu alternatívu a riešenie, zariadenie nainštalujeme a vykonáme školenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala, chcete sa na niečo opýtať, alebo máte záujem o konkrétne riešenie, neváhajte nás kontaktovať. Rádi si s Vámi dohodneme obhliadku a vypracujeme vám cenovú pokuku. Táto služba je stále ešte bezplatná, tak ju neváhajte využiť.

Mám záujem o kamerový systém a o vypracovanie cenovej ponuky