Hľadáte spoľahlivého partnera? Ja ponúkam:

  • Kvalitu – montujem produkty od renomovaných a osvedčených výrobcov, dodávam vždy profesionálne riešenie
  • Precíznosť – systém odovzdávam vždy dôsledne odskúšaný, doladený do posledného detailu a s preškolenou obsluhou
  • Odbornosť – disponujem potrebnými certifikátmi a montáž realizujem vždy v súlade s platnými technickými  aj právnymi normami
  • Diskrétnosť – garancia mlčanlivosti o spôsobe zabezpečenia vášho objektu je samozrejmosťou a je aj zmluvne ošetrená
  • Flexibilitu a dostupnosť – zákazníkom vychádzam maximálne v ústrety a to od prvotného kontaktu, po dobu montáže i pri následnom servise.
Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku

Cena za dodanie a montáž zabezpečovacieho systému, kamerového systému alebo vrátnika je závislá od požiadaviek zákazníka a rozsahu objektu. Ku každému zákazníkovi pristupujem individuálne a konečná cena vychádza z obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadku poskytujem bezplatne a poradím Vám pri nej ideálne riešenie pre daný objekt.

O firme a o mne

Som certifikovaný partner spoločnosti JABLOTRON a realizujem montáž a servis moderného inteligentného systému JABLOTRON 100+. Okrem toho montujem kamerové systémy HIKVISION a audio/video vrátniky XtendLan a DAHUA. Poskytujem aj drobné elektromontážne práce, ale to iba okrajovo, ak čas dovolí. Viac z mojej ponuky nájdete v záložke služby.

Na Slovensku pôsobím ako SZČO od roku 2018. Pred tým som žil a pracoval v Českej republike. Ako živnostník Vám ponúkam osobný prístup – tzn., že systém Vám navrhne, namontuje a bude servisovať Bc. Ladislav Janíček. Aj keď vždy nerobím sám, všetky záruky a záväzky sú mojím menom.

Okrem dlhoročnej praxe v odbore elektro a zabezpečovacej techniky mám aj skúsenosti zo služby u Polície ČR, kde som väčšinu času pôsobil ako technik a staral sa o kamerové systémy a mal na starosti aj zabezpečenie objektov. Ako policajt som bol prítomný u viacerých vlámačiek, takže mám povedomie o správaní páchateľov a viem to zohľadniť pri návrhu optimálneho a profesionálneho systému zabezpečenia malých, ale aj rozsiahlych objektov. Zohľadňujem tak nielen technické parametre, ale aj poznatky z policajnej praxe, z postupov páchateľov a najčastejších chýb pri zabezpečení objektov.

Potrebné oprávnenia a certifikáty:

Certifikát Jablotron
Licencia Technická služba
Živnostenské oprávnenie
Odborná spôsobilosť v elektrotechnike §23