Alarmy

Ester Ledecká vie podávať špičkové výkony aj na snowborde aj na lyžiach.
To je ale výnimka.

Ak chcete byť v niečom naozaj dobrý, dokázať sledovať novinky, implementovať ich do svojej ponuky a odovzdávať klientovi kvalitu, väčšinou platí, že menej je viac. To je dôvod, prečo v mojej ponuke alarmov nájdete „iba“:

Inteligentný systém JABLOTRON 100+

Je to systém, ktorý je dostupný za rozumnú cenu, je kvalitný, neuveriteľne variabilný a pritom ľahko ovládateľný. Ponúka drôtové aj bezdrôtové riešenie alebo ich  kombináciu. Jablotron ma natoľko oslovil, že jeho prvú inštaláciu som realizoval na mojom dome. A onedlho ho môžete mať na dome či firme aj vy. A čím ma presvedčil:

Multifunkčné použitie

JABLOTRON 100+ vás ochráni nielen pred zlodejmi, ale tiež pred požiarom, záplavou alebo únikom plynu. Okrem profesionálneho zabezpečenia ponúka aj unikátnu domácu automatizáciu. Na diaľku tak viete ovládať svoj dom, chatu či firmu a využiť možnosti špičkovej techniky naplno!

Ovládanie
kúrenia

Zavlažovanie
záhrady

Vyhrievanie
bazéna

Otváranie garáže
či brány

Rozsvietenie
svetla

Štyri spôsoby ovládania alarmu JABLOTRON 100+

Okrem klasického ovládania cez klávesnicu ponúka systém dalšie tri možnosti. S aplikáciou MyJABLOTRON sa viete k systému pripojiť aj z mobilu či PC. Odpadá tak neistota, či ste pri odchode alarm aktivovali alebo nie.

Klávesnica

Klúčenka

Počítač
Mobilný telefon
Chcem sa dohodnúť na obhliadke a požiadať o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky
jablotron – modelový dom

Alarmy do domu Jablotron

Dnešné alarmy do domu sú už často súčasťou komplexných riešení pre váš dom či záhradu, no prvotným impulzom pre ľudí je ochrana ich majetku.  Alarm do domu môže zabezpečovať záhradu alebo interiér domu, prípadne aj zvlášť jednotlivé izby alebo časti domu. Okrem toho však dokážu regulovať teplotu v dome, otvárať vstupné brány alebo garáž, často však chránia aj proti požiaru či zaplaveniu. Je dôležité obracať sa v prípade záujmu na firmy alebo technikov, ktorí ponúkajú technické zariadenia najvyššej kvality, ktoré sú overené časom a množstvom spokojných klientov. V našich končinách sú na najvyššej technickej úrovni alarmy Jablotron, ktoré ponúkajú okrem množstva mnohých služieb aj alarmy pre domy, byty a firmy.

Spoločnosť LajanSecure realizuje montáž inteligentného systému JABLOTRON 100+, takže ak hľadáte na internete alarmy Senec, alarmy Nitra, alarmy Trnava, alarmy Bratislava, alebo je vašim bydliskom Veľké Zálužie, Jarok, Lehota, Báb, Pata, Sereď, Šaľa, Galanta, Hlohovec, Topoľčany,  Vráble, alebo Zlaté Moravce, nechajte si vypracovať ponuku od odborníkov, ktorí svojej práci rozumejú.