Elektroinstalačné práce

  • Máte doma staré zásuvky, vypínače a chcete ich odborne vymeniť?
  • Chcete vymenit luster alebo iné svietidlo a neviete ako na to?
  • Chcete pripojiť varnú dosku?
  • Máte záujem riešiť rozvody dátových sieti?

Pak nás neváhajte kontaktovať. Robíme tieto činnosti aj niektoré menšie elektroinštalácie na komplet (chaty, chalupy).

Nájsť dobrého elektrikára je dnes oveľa ťažšie ako by ste si možno mysleli. Dnes je šikovných a skúsených elektrikárov určite menej ako právnikov alebo učiteľov, a tak majitelia novostavieb rodinných domov často nevedia, kam sa majú obrátiť.

Dôležité je, aby váš elektrikár Nitra alebo elektrikár Bratislava Petržalka mal skúsenosti aj s tými najnovšími trendami, ktoré by ste mohli vo svojom dome využiť. Preto elektroinštalácie Nitra by mal vykonávať podľa možností skúsený majster, ktorý sa vyzná nielen do bežných elektroinštalačných prác Nitra, ale  je odborníkom aj v oblasti návrhu a montáže kamerových systémov a alarmov, ktoré sú už dnes súčasťou všetkých moderných rodinných domov.

No a presne takýchto odborníkov nájdete v spoločnosti  LajanSecure, kde skúsení odborníci venujúci sa hlavne montážam kamerových systémov a alarmov dokážu vypomôcť aj s drobnými elektroinštalačnými prerábkami, ktoré niekedy klienti súrne potrebujú. Okrem toho vám pri neformálnej konzultácii poradia moderné novinky, o ktorých možno ani netušíte, ale ktoré sa vám určite hodia. A ak plánujete nový rodinný dom v lokalitách Veľké Zálužie, Jarok, Lehota, Báb, Pata, Nitra, Sereď, Šaľa, Galanta, Hlohovec, Topoľčany,  Vráble, Zlaté Moravce, Trnava, Senec a Bratislava a okolie, môžete si ihneď dohodnúť aj osobné stretnutie.